FOTEKNO | Fiberoptik İletişim Sistemleri hizmet anlayışı komple çözümlerin, müşterinin ihtiyaçları üzerine tasarlanması, olası sorunlara karşı etkin çözüm mekanizmaları geliştirilmesi, ve veri akışında çıkabilecek sorunlara sıfır tolerans gösterilerek, veri akışının sürekliliğinin sağlanmasına dayanmaktadır. Bu doğrultuda, her projenin başlangıcında FOTEKNO | Fiberoptik İletişim Sistemleri, ağ kurulumu konusunda uzman mühendisleri detaylı bir keşif çalışması yapmakta, müşterinin isteklerini ve ihtiyaçlarını tam olarak saptamakta, projenin uygulanmasını titizlikle takip etmekte, ve en güncel dünya standartları göz önünde tutularak kurulan ağı, anahtar teslim olarak teslim etmektedir.
 
FOTEKNO | Fiberoptik İletişim Sistemleri, proje uygulamalarındaki ana hedefleri maksimum müşteri memnuniyetinin yanı sıra kesintisiz ve etkin veri yönteminin sağlanmasıdır.
FOTEKNO | Fiberoptik İletişim Sistemleri bugüne kadar, müşterilerine her zaman en güvenilir ve en güncel teknolojiyi, en uygun şartlarla sunarak, hizmet kalitesi ve çeşitliliği açısından çıtasını yükseltmeyi hedeflemiştir.
FOTEKNO | Fiberoptik İletişim Sistemleri temsilcisi olduğu dünyanın önde gelen ağ malzemeleri üreticilerinden aldığı güçle, en son teknolojileri dünya ile eş zamanlı olarak müşterilerine sunmaktadır.
 
Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Fiber Optik, Wireless gibi ağ kurulum, uzak erişim bağlantıları (WAN), RF-ID ve güvenlik teknolojileri konusunda keşif, projelendirme, planlama ve danışmanlık hizmeti veren FOTEKNO | Fiberoptik İletişim Sistemleri, üstlendiği projelerde uygulama-eğitim ve danışmanlık hizmetlerini bir bütünlük içinde yürütmekte, bu alanlardaki uzman personeli sayesinde her türlü ağ çözümü ihtiyaçlarınız için tek bir firma olarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır. FOTEKNO | Fiberoptik İletişim Sistemlerinin, tamamlamış olduğu bir çok projesi ülke çapında, devlet ve özel kuruluşlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır.
 
Sizde veri yönetimi ve ağ kurulumu ihtiyaçlarınızı teslim edebileceğiniz güvenilir bir şirket arıyorsanız hemen arayın, Unutmayınız!! yerel bilgisayar ağı kurmak telefon tesisatı kurmak değildir, sorunsuz ve hızlı çalışan bir sistem için doğru projenin hazırlanması, ve doğru malzemenin kullanılması hassasiyet ve önem taşımaktadır.
FOTEKNO | Fiberoptik İletişim Sistemleri uzman kadrosuyla sizin için en uygun projeyi sunabilmektedir.
 
Fiber Optik Kablolama: Fiber Optik Kablo güzergahı hazırlanması, kablo çekimi ve montaj işçilikleri.
 
Fiber Optik Sonlandırma : Fiber optik kabloların uçlarının fusion cihazları ile sonlandırılarak devreye alınması.
 
Fiber Optik Test : OTDR işçiliği, devreye alınan fiber optik kablonun desibell ( dB ) kayıplarının saptanması.
 
Data Kablolama : Data kablolarının montaj işçilikleri,
 
Data Sonlandırma : Data kablolarının kullanıcı ve patch panel tarafında sonlandırılması, kabloların kullanıcı tarafındaki karşılıklarına göre etiketlenmesi ve işlem sonunda uçların test edilmesi
 
Kabinet Montaj : Kabinet ve içerisinde bulunan aktif , pasif ürünlerin düzenlenmesi.
 
Danışmanlık ve Dönemsel Bakım Hizmetleri
 
Ürün Satışı : Satışı ve kurulumunda yetkilendirildiğimiz tüm Network aktif ve pasif ürünlerinin satışı.
 
Keşif ve Projelendirme : Yapılması düşünülen kablolama işlerinin proje öncesi keşfi, projelendirilmesi uygun ürünlerin seçimi ve fiyatlandırılması.

Çözümlerimiz

Fiber optik kablo satışı
Fiber Optik Kablo çekimi ve montajı
Fiber Optik Kablo Ek işlemi
Fiber Optik Kablo Sonlandırma Hizmeti
Fiber Optik Kablo Test, Arıza Tespiti ve Raporlandırılması
Fiber Optik Cihaz Satışı
Fiber Optik Altyapı Projeleri
Güvenlik Kamera ve CCVT Çözümleri
Yazılım Otomasyon projeleri
Zayıf Akım Projeleri
Fujikura Fusion Cihazları Satışı
inno Fusion Cihazları Satışı